15 תמונות הריון שהיה עדיף לוותר – חלק שני

3BQ5RDBkfkrRPe8

Awkward-Pregnancy-Photos-6

למה היא זאת שבהריון אבל החולצה שלו פתוחה לחלוטין? ואלוהים ישמור, למה אקדח? האם זה משחק מילים? תנחשו מי לא יורה כדורים ריקים? ולמה היא לוקח את האקדח? עוד כל מיני רמזים אולי? "אתה זוכר מותק באותו לילה שאחזתי בנשק שלך"?

 nature-birth1

אהה, התנוחה הותיקה עם האמבטיה בשדה. אם האמבטיה הזאת היתה יכולה לדבר היא היתה מספרת סיפורים, היא הייתה אומרת שהתינוק נוצר בנקודה הזאת בדיוק, וכאשר הוא יהיה גדול הוא ישתה בקבוק שיכר עם איזו עלמה ויכניס אותה להריון וכך הגלגל ימשיך.

AwkwardPregnancy4

זהירות זה מאחורייך. מאחורייך! מסכנה היא לא ראתה את זה בא. אין לנו שום כוונה להעליב, אבל זה הכי גרועה, מביך ותמונה מגוחכת בכל צורה ועניין שאנחנו אי פעם ראינו. אי אפשר להמנע מלראות את הבטן מכל כיוון ואנחנו פשוט שואלים… למה?

 

awkward-pregnancy-photos-21

לא רגע, תסתכלו שוב, חכו רגע… והנה זה. זה הבעל או סתם מישהו שעבר במקרה בזמן צילום התמונה? אם זה הבעל והאבא של התינוק התמונה הזאת לא מציגה אותו טוב להמשך חייו של התינוק. למעשה, אנחנו תוהים איפה הוא עמד בתמונת החתונה? בחניה? אולי.

awkward-pregnancy-photos15

אנחנו אף פעם לא מתעייפים מתמונות הריון מביכות. תסלחו לנו עד שאנחנו מתאוששים. מה זה אמור להיות? תסתכלו קרוב – זה אפילו לא צמיג חדש, אפילו גם קצת עם אפר. הניחוש שלנו שהם ניסו לומר בצורה הכי מתוחכמת: "אנחנו נהיה הורים הכי טובים התינוק הזה ינהג בזמן שאנחנו נשתה".

אל תשכחו לאהוב אותנו בפייסבוק

nextarrow1 next

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.