15 תמונות הריון שהיה עדיף לוותר

אין דבר יותר יפה מלהביא חיים חדשים לעולם הזה. אנחנו יכולים להבין לגמרי למה הורים רוצים לחגוג ולפרסם את סיפור ההריון. הטענה שלנו היא לא ההצהרה שלהם לעולם, אלא איך שהם עושים את זה. שבקרה שתראו כאן, זה קצת מביך. כלומר, הם לא חשבו לפני המעשה של צילום התמונה ואולי יום אחד הילד שלהם יגדל ויצטרך לראות את המעשה של ההורים שלו, תהיו מוכנים לראות 15 תמונות הריון מביכות ביותר

preg1

למרבה ההפעה, זה בדיוק אותו לבוש שהם לבשו כאשר הם עשו את הילד שלהם. אנחנו בסדר עם התנוחה הנינוחה שלה אבל לנו קצת לא נוח עם התנוחה שלו. האם הוא מנסה לומר שהוא ה"גבר" ושסוף סוף הוא עשה את זה? או אולי הוא פשוא מתרברב שהזרע שלו חזק וטוב. בכל מקרה, בבקשה שים חולצה!

preg-2

ואוו. איפה להתחיל עם זה? בואו נתחיל מלמעלה, זה יהיה קל יותר…

קודם כל, זה רק אנחנו או שהאם לעתיד נראית מסוממת לגמרי? שנית,   הכתפייה הבודדת שנראית שהורדה במיוחד כדי להגיד "הי, אני אולי מגדלת עובר בתוכי, אבל זה לא אומר שאני צריכה להפסיק לחגוג, נכון? ", שלישית, לגבי תנוחת היד- זה סימן של כנופייה מסוימת או שזה משהו שקשור לרוק אנד רול? אנחנו לא מגניבים מספיק כדי לדעת… והאחרון- תינוק "קיס". זה תינוק שמצויר בדמות הלהקה "קיס" לא? אם זה ליצן זה מטריד אפילו יותר.

the-mistoffelees

אנחנו באמת בהינו בתמונה הזאת דקה שלמה, או אפילו דקה וחצי, לפני שהיינו יכולים להבין שזה אמיתי: שני האנשים הבוגרים האלה הלכו לאיש מקצוע לצביעה אמנותית (דבר שדורש תשלום ושעות של עבודה) כדי להראות כמו… נמרים? החיה זאת עם הנקודות? היי, הורים שמצפים לתינוק… מר מיסטופילס (דמות מההצגה קטס) התקשר – הוא ביקש שתתקלחו בהמהרה שניכם!

 6769271681

265946_5_

אוו, יש כאן כל כל כך הרבה כאן, כמו ארוחת בופה מביכה. אני מנחש שכולנו מתחילים עם השאלה הברורה: למה עץ? לא היה מכסה מנוע של רכב פנוי? ומה זה המבט הזה על הפרצוף שלהם? היא מנסה להיות עם סקסית תוך כדי ישיבה על המפשעה של העץ, או שהיא בדויק הרגישה בעיטה. בכל זאת מגיעה להם כמה נקודות על התאמת הצבעים של הבגדים.


desktop-1406690418

טוב, התמונה הזאת ממש לא מסתדרת. קודם נגיד כבוד בהיותה גאה בפופיק שלה, כי זה בהחלט הנקודה שתופסת את העין בתמונה הזאת. מה שבהחלט מבלבל זה התנוחה שלה. האם היא עירמה ואם כן איפה הרגליים שלה? אולי אין לה רגליים, אולי היא יכולה לרחף? ואיך העץ הזה מתחבר? שורה תחתונה, היא כנראה עירומה וכנראה אישה בהריון מרחפת ואתם לא… תקנאו!

אל תשכחו לאהוב אותנו בפייסבוק

nextarrow1 next
galileo1

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.