תרם את הכבד שלו לאחות שלא הכיר, 9 חודשים לאחר מכן המשפחה שלה מקבלת חדשות לא צפויות

6769271681

חייל מארין, בצבא ארה"ב, החליט לתרום את הכבד שלו לאישה שהוא לא מכיר שהיא אחות בבית חולים, אחרי 9 חודשים קורה דבר שמתפיע את המשפחות

29468c61-0931-4364-8f6e-a3ca4bd4181d_desktop

בחודש מרץ 2014, אישה בשם התר קיבלה תוצאות רפואיות שאומרות שהיא נמצאת במצב שהכבד שלה לא תקין. התר היתה אחות וכמו שהרבה אנשים יודעים, התור להשתלות איברים הוא ללא סוף. היא חיכתה עם חששות גדולות להתאמה לתורם, אבל בזמן שהיא חיכתה, היא נהיתה חולה יותר. אחרי הרבה תפילות לנס, הטר קיוותה שמישהו יגיע עם התאמה ויתרום מה שהיא צריכה לניתוח כדי לשרוד. ואז בא המארין. כריס, איש מארין לשעבר, שמע שמישהו מהעבודה שלו מדבר על המצב של התר ואיך היא זקוקה נואשות להשתלת כבד. בלי לחכות, או לדעת מי היא, כריס החליט לעבור את בחינת התאימות, רצה המזל והוא התאים.

כריס יצר קשר עם בית החולים כדי לקבל את הטלפון של התר, הוא יצר איתה קשר ונתן לה את החדשות הטובות. התר היתה המומה שאדם זר יהיה מוכן לתרום את הכבד שלו עבורה, כמעשה חסר אנוכיות. אחרי הניתוח, התר וכריס בילו בחדר ההתאוששות וניחמו אחד את השניה. הם הפכו להיות חברים, סיפרו בדיחות ועשו חיים ביחד. הם היו בבית החולים הרבה זמן. כמה חודשים אחרי, משהו קשה לשניהם, משנה חיים.

צפו בסרטון לסיפור המלא:

ללא שם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.