15 תמונות משפחתיות מצחיקות שלא יצאו כמו שהם רצו – חלק שלישי

galileo1awkward-holiday-pictures-18

מה הם חשבו שיקרה, זה האוקיינוס, אנחנו מאוד מקווים שהאמא הצליחה לצאת מהפרצוף המבוהל ולתפוס את הבן לפני שיטבע. אין מה להגיד תמונה טובה שהם לא ישכחו, בינתיים האינטרנט לא נותן להם.

2405029874

הלן עשתה את זה מאוד ברור לשאר חברי המשפחה, היא לא רוצה לשבת עם כולם, במיוחד עם הרעיון של ישיבה רגל על רגל, שהיה טפשי עבורה. אף אחד לא הקשיב לרעיון שלה, בו כולם מוציאים את השיניים התותבות למצלמה, שעד היום היא חושבת שהיה יכול להיות תמונה הורסת.

 

98f0a1eecc7f6ec4717c95fc38c6b4b0

האם הם מנסים לומר שאבא שלהם הוא בובה על חוטים? או שזה זה או שהוא נפטר לאחרונה והם חשבו שלהוסיף בובה לתמונה זה רעיון של הרגע האחרון, אנחנו די חוששים מבובות של פיתומים, אבל לבחורה משמאל יש תסרוקת הרבה יותר מפחידה, אז אנחנו בסדר, בינתיים.

 yQtJgcT3KeJSpFe

531f37387b802

השאלה המרכזית עם התמונה הזאת… איפה הקופים קנו את הבגדים? שמנו לב שלקופה יש שמלה תואמת ורודה. זה בסדר, אם היא ממש רוצה ללבוש את זה, אבל אם היא הוכרחה בגלל שככה הם היו מלבישים את הבת שאף פעם לא היתה להם, זה פשוט התעוללות בחיות.

Family-Portrait-Cats

הילד המסכן הזה, לא היה לו סיכוי, הכוונה עם ההורים האלה הוא בטוח יצא כזה. החתולים נראים בסדר עם הסיפור ולא אכפת להם איפה הם גרים. אנחנו רק יכולים לנחש שהילד יהיה בלהקה וילמד באיזה מכללה נוצצת מקצוע מזהיר.

לחלק הקודם לחצו כאן                                             לחלק הבא לחצו כאן

2dUFH1ndKAVB8NV

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.