15 תמונות משפחתיות מצחיקות שלא יצאו כמו שהם רצו – חלק שני

14045609_514200075444611_3911835909161345084_n

The-Worst-Family-Photos-You-Gonna-See-Today-001-600x375

היינו רוצים להיות פתוחים וגמישים כמו החבר'ה האלה מבחינה שיפוטית, אבל זה לא. שוב, מה טיב היחסים בין המופיעים בתמונה ומה הרעיון הגדול? אנחנו רוצים לומר הבלונדינית שמחייכת, היא נראת מרוצה. או שזה רק נקע בצוואר.

roliga-familjeportratt18

טוב, מישהו בתמונה הזאת לוקח את ה"בכאילו" צעד אחד יותר מדי, אתם יכולים לנחש מי? הוא מפחיד ואנחנו יכולים לנחש שזה היה רעיון שלו. ברור שהילדים נראים כאילו הם נהנים, אבל שהם ראו את התוצאה הסופית בתמונה ואת המבט של אבא, הם הלכו לישון עם עין אחת פקוחה.

 

d1770_crazy-parenting-fails-parenting-fails-the-s-were-wilder-simpler-times

ואוו ואוו ואוו ואוו ואוו ואוו. לא ראינו דבר כזה הרבה זמן וקצת מצטערים לראות את זה עכשיו. אין ספק מבטים שווים זהב, אבל למה כל אחד מסתכל לכיוון שונה? וההורים מנסים ככל יכולתם לעשות את חיוך השנה עם פה פתוח.

 jjF2BXa3QjqjegC

santa-family-photo-fail-black-eye

האם הילדים האלה זוכרים את העובדה שסנטה היה עם ריח חזק של אלכוהול באותו יום? ושהוא כנראה היה אחרי קטטה שנגמרה לא משהו עבורו (לא ראיתם איך הבחור השני נראה!). איזה כיף הזמנים הטובים של החגים.

failed-family-portrait-1

מה? הוא רק רצה שהחבר הכי טוב שלו בכל העולם נמצא בתמונה? כמה שנים אחרי התמונה הזאת הוא קיבל ריתוק אחרי שההורים הלכו להדפיס את התמונה? אנחנו לא יכולים להגיד אם זה הכל מכנסיים, בכל מקרה אנחנו התרשמנו. בכלל לא דיברנו על עניין התאמת הסוודרים, את זה אנחנו משאירים לכם.

לחלק הקודם לחצו כאן                                             לחלק הבא לחצו כאן

plasma2-Hebrew_1

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.